Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/users/mseo3/public_html/wielka-kasa.pl/fp-includes/core/core.fpdb.class.php on line 302
Wielka Kasa

czwartek, listopad 9, 2017

Kredyt w wysokości 10.000,00 złotych na okres 12 miesięcy.

Ofert w ramach, których będziemy mogli pożyczyć w banku okrągłe dziesięć tysięcy złotych jest bardzo dużo. Jedną z takich propozycji znajdziemy w Banku Pekao. Pożyczka ekspresowa na dowolny cel w Banku Pekao ma oprocentowanie nominalne w wysokości 10% w skali roku. Prowizja jaką nalicza bank za udzielenie kredytu stanowi połowę oprocentowania i wynosi 5%. W ramach pożyczki ekspresowej jaką oferuje nam Bank Pekao możemy pożyczyć od 1.000 złotych do 150.000 złotych. Nasz kredyt możemy spłacać w ratach. Maksymalny okres kredytowania w ramach tej oferty wynosi 84 miesiące. Nie musimy zakładać rachunku, aby skorzystać z oferty. Nie potrzebujemy również poręczyciela ani też zgody współmałżonka. Musimy jednak przedstawić w banku oświadczenie o naszych zarobkach. Jeżeli kredytobiorca chce może wcześniej spłacić swój kredyt. Może również negocjować z bankiem jego oprocentowanie. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania pożyczki ekspresowej ma wartość 21,13%. Każda z naszych dwunastu rat będzie wynosiła 923,12 złotych. Tym samym kredyt będzie nas kosztował 1077,40 złotych.

Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas oprocentowany jest na 6,99% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu jest dokładnie taka sama jak oprocentowanie. Możemy w ramach tej oferty pożyczyć od 2.000 złotych do 200.000 złotych. minimalny okres kredytowania to sześć miesięcy, zaś maksymalny aż 120 miesięcy. Do skorzystania z oferty bank nie wymaga założenia rachunku. Do wzięcia kredytu nie jest potrzebny poręczyciel, ale zgoda współmałżonka będzie już nam potrzebna. Wymagane jest od kredytobiorcy oświadczenie o zarobkach. Kredyt można spłacić przed czasem jak też jest możliwość negocjowania z bankiem oprocentowania. Taka negocjacja przyda się zwłaszcza w przypadku kredytu na naprawdę dużą sumę. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania kredytu gotówkowego jaki oferuje Bank BGŻ jest równa 21,58%. Raty naszego kredytu na 10 tysięcy złotych będą po 924,92 złote. Tym samym kredyt będzie nas kosztował blisko tysiąc sto złotych.

mRaty jakie oferuje nam mBank wiążą się z oprocentowaniem nominalnym 9,00% w skali roku. Prowizja za udzielenie nam kredytu będzie nieco mniejsza niż jego oprocentowanie i wyniesie 6%. W ramach mRaty możemy pożyczyć kwoty od 1.000 złotych do 20.000 złotych. Kredyt możemy rozłożyć na raty. Tutaj mamy możliwość rozłożenia kredytu na minimum jedną ratę i maksymalnie na okres 48 miesięcy. Założenie rachunku w banku nie jest konieczne, aby można było skorzystać z oferty mBanku. Jest to kredyt bez poręczyciela i bez zgody współmałżonka. Kredytobiorca musi przedstawić w banku oświadczenie o jego zarobkach. Bank daje kredytobiorcy możliwość spłacenia kredytu przed czasem jak również jest otwarty na jego negocjacje odnośnie oprocentowania takiego kredytu. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi tutaj 22,10%. Przy kredycie na kwotę 10 tysięcy złotych na rok, każda z rat jaką wyliczy nam bank będzie wynosiła 926,99 złotych. Całkowity koszt kredytu wyniesie 1124 złote. Z trzech prezentowanych ofert najlepsza będzie dla nas oferta jaką przygotował Bank Pekao w swojej pożyczce ekspresowej. Różnice pomiędzy kolejnymi dwoma kredytami nie są bardzo duże, ale jeżeli można wybrać tańsze rozwiązanie to warto się nad nim zastanowić. Każda zaoszczędzona złotówka może nam się przydać do czegoś innego. Z kredytami jest tak samo jak ze wszystkim, skoro można taniej to po co przepłacać? Takie porównanie kilku kredytów pozwala nam na wybranie tego, który będzie dla nas najmniej kosztowny.