Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/users/mseo3/public_html/wielka-kasa.pl/fp-includes/core/core.fpdb.class.php on line 302
Wielka Kasa

wtorek, luty 14, 2017

Decydując się na kredyt gotówkowy

Decydując się na kredyt gotówkowy musimy dokładnie przemyśleć to czy jest on nam faktycznie potrzebny. Kredyt to zawsze dyskomfort dla naszego portfela i domowego budżetu dlatego zanim zdecydujemy się na jego zaciągnięcie powinniśmy pamiętać o tym, żeby dokładnie przemyśleć to czy faktycznie będzie nam on potrzebny oraz czy będziemy w stanie go spłacać. Często zdarza się że kredyty zaciągane są na kupno często zbędnego dla nas sprzętu lub też na bieżące wydatki. Kredyt powinniśmy zaciągać również tylko w momencie kiedy jesteśmy pewni że będziemy w stanie go spłacić. Inaczej nie spłacanie takiego zadłużenia może spowodować znacznie większe kłopoty finansowe.

Na co zaciągnąć kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy możemy zaciągnąć na dowolnie wybrany przez nas cel i nie mamy obowiązku informować o tym banku w którym chcemy się zadłużyć. Kredyty gotówkowe zaciągane są zazwyczaj na kwotę kilku tysięcy i przeznaczane na kupno nowego sprzętu RTV lub AGD bądź też przeprowadzenie remontu, zakup mebli czy wspólny wyjazd z rodziną. Kredyt gotówkowy ma również to do siebie że może zostać spłacony przed czasem bez dodatkowych kosztów i utrudnień. Kredyt gotówkowy przyznawany jest w kwocie od kilku do kilkunastu tysięcy. O kredyt gotówkowy może starać się zarówno osoba fizyczna jak i firma. Do jego zaciągnięcia nie potrzebujemy żadnych dodatkowych dokumentów poza zaświadczeniem o zatrudnieniu czy też zarobkach oraz dokumentem tożsamości. Procedura udzielenia kredytu gotówkowego jest bardzo prosta i nie wymaga od nas niczego poza skompletowaniem dokumentów i wypełnieniem odpowiedniego wniosku. Wniosek o udzielenie kredytu gotówkowego jest zazwyczaj rozpatrywany natychmiast i już w ciągu kilku godzin powinniśmy otrzymać środki na swoje konto. W przypadku starania się o większą kwotę pieniędzy p[procedura jest już o wiele bardziej skomplikowana i wymaga od nas wielu dodatkowych dokumentów i zaświadczeń.

Dodatkowe usługi

Pamiętajmy o tym, że każdy bank w którym chcemy zaciągnąć kredyt przygotował dla nas z pewnością ofertę dodatkowych usług, warto się z nimi zapoznać ponieważ mogą to być ciekawe i korzystne dla nas oferty, ale miejmy tez na uwadze to że bank może naciągnąć nas na dodatkowe koszta. Często jedną z najpopularniejszych propozycji jest możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie, czy tez dodatkowe natychmiastowe wsparcie medyczne czy tez techniczne. Oczywiście oferty dodatkowych świadczeń są rożne w każdym banku i czasami są bardziej korzystne a czasami mniej.