Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/users/mseo3/public_html/wielka-kasa.pl/fp-includes/core/core.fpdb.class.php on line 302
Wielka Kasa

czwartek, listopad 9, 2017

Kredyt w wysokości 10.000,00 złotych na okres 12 miesięcy.

Ofert w ramach, których będziemy mogli pożyczyć w banku okrągłe dziesięć tysięcy złotych jest bardzo dużo. Jedną z takich propozycji znajdziemy w Banku Pekao. Pożyczka ekspresowa na dowolny cel w Banku Pekao ma oprocentowanie nominalne w wysokości 10% w skali roku. Prowizja jaką nalicza bank za udzielenie kredytu stanowi połowę oprocentowania i wynosi 5%. W ramach pożyczki ekspresowej jaką oferuje nam Bank Pekao możemy pożyczyć od 1.000 złotych do 150.000 złotych. Nasz kredyt możemy spłacać w ratach. Maksymalny okres kredytowania w ramach tej oferty wynosi 84 miesiące. Nie musimy zakładać rachunku, aby skorzystać z oferty. Nie potrzebujemy również poręczyciela ani też zgody współmałżonka. Musimy jednak przedstawić w banku oświadczenie o naszych zarobkach. Jeżeli kredytobiorca chce może wcześniej spłacić swój kredyt. Może również negocjować z bankiem jego oprocentowanie. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania pożyczki ekspresowej ma wartość 21,13%. Każda z naszych dwunastu rat będzie wynosiła 923,12 złotych. Tym samym kredyt będzie nas kosztował 1077,40 złotych.

Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas oprocentowany jest na 6,99% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu jest dokładnie taka sama jak oprocentowanie. Możemy w ramach tej oferty pożyczyć od 2.000 złotych do 200.000 złotych. minimalny okres kredytowania to sześć miesięcy, zaś maksymalny aż 120 miesięcy. Do skorzystania z oferty bank nie wymaga założenia rachunku. Do wzięcia kredytu nie jest potrzebny poręczyciel, ale zgoda współmałżonka będzie już nam potrzebna. Wymagane jest od kredytobiorcy oświadczenie o zarobkach. Kredyt można spłacić przed czasem jak też jest możliwość negocjowania z bankiem oprocentowania. Taka negocjacja przyda się zwłaszcza w przypadku kredytu na naprawdę dużą sumę. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania kredytu gotówkowego jaki oferuje Bank BGŻ jest równa 21,58%. Raty naszego kredytu na 10 tysięcy złotych będą po 924,92 złote. Tym samym kredyt będzie nas kosztował blisko tysiąc sto złotych.

mRaty jakie oferuje nam mBank wiążą się z oprocentowaniem nominalnym 9,00% w skali roku. Prowizja za udzielenie nam kredytu będzie nieco mniejsza niż jego oprocentowanie i wyniesie 6%. W ramach mRaty możemy pożyczyć kwoty od 1.000 złotych do 20.000 złotych. Kredyt możemy rozłożyć na raty. Tutaj mamy możliwość rozłożenia kredytu na minimum jedną ratę i maksymalnie na okres 48 miesięcy. Założenie rachunku w banku nie jest konieczne, aby można było skorzystać z oferty mBanku. Jest to kredyt bez poręczyciela i bez zgody współmałżonka. Kredytobiorca musi przedstawić w banku oświadczenie o jego zarobkach. Bank daje kredytobiorcy możliwość spłacenia kredytu przed czasem jak również jest otwarty na jego negocjacje odnośnie oprocentowania takiego kredytu. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi tutaj 22,10%. Przy kredycie na kwotę 10 tysięcy złotych na rok, każda z rat jaką wyliczy nam bank będzie wynosiła 926,99 złotych. Całkowity koszt kredytu wyniesie 1124 złote. Z trzech prezentowanych ofert najlepsza będzie dla nas oferta jaką przygotował Bank Pekao w swojej pożyczce ekspresowej. Różnice pomiędzy kolejnymi dwoma kredytami nie są bardzo duże, ale jeżeli można wybrać tańsze rozwiązanie to warto się nad nim zastanowić. Każda zaoszczędzona złotówka może nam się przydać do czegoś innego. Z kredytami jest tak samo jak ze wszystkim, skoro można taniej to po co przepłacać? Takie porównanie kilku kredytów pozwala nam na wybranie tego, który będzie dla nas najmniej kosztowny.

poniedziałek, wrzesień 25, 2017

Przeczytaj to,jeśli walczysz o kredyt osobisty

Walka o kredyty osobiste jest coraz większa. Według analityków może być jeszcze gorzej. Warto zatem poznać kilka poniższych najlepszych wskazówek w staraniu się o pozyskanie pożyczek osobistych, kilka z nich znajdziesz na http://www.kolejkapokase.pl/.

1. Rozejrzyj się!

Podobnie jak w przypadku każdego produktu finansowego, jeśli chodzi o pożyczki osobistej warto płacić za zakupy i porównać APR. APR (roczna stopa procentowa) aby znać rzeczywisty koszt pożyczki, uwzględniając odsetki, wszelkie inne należności i kiedy płatności są należne.

Twój bank może powiedzieć, że oferuje kilka preferencyjnych stawek swoim klientom z bieżącego konta, ale nadal można znaleźć tańsze pożyczki dostępne gdzie indziej.

2. Sprawdź, co jest napisane małym drukiem.

3. Pomyśl o opłatach za zwłokę

Może to wydawać się nieprawdopodobne w momencie wykupienia osobistego kredytu - ale nie zapominaj, że możliwe jest wcześniejsze spłacenie długu. Wielu dostawców pożyczek skorzysta z tej opłaty, jeśli chcesz to zrobić, więc warto sprawdzić, ile może to kosztować, zanim złożysz podanie do konkretnej transakcji. Jeśli uważasz, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że chcesz szybko spłacić pożyczkę, warto szukać transakcji, która nie zawiera wcześniejszej spłaty.

4. Rozejrzyj się po rynku

Ubezpieczenie z tytułu płatności miało fatalną prasę, ale nadal jest użytecznym produktem dla niektórych osób. Jest przeznaczone do pokrycia miesięcznych spłat kredytu lub karty kredytowej, jeśli nie możesz ich pozyskać z powodu choroby lub bezrobocia. Jeśli zdecydujesz się na taki rodzaj ochrony, ważne jest, aby kupować najtańszą ofertę: zakupienie polisy bezpośrednio od pożyczkodawcy może kosztować znacznie więcej niż zakup od autonomicznego dostawcy. Ponadto zasady często zawierają długi wykaz wykluczeń, dlatego upewnij się, że w pełni zrozumiesz, z czym masz do czynienia przed podjęciem polityki.

5. Sprawdź swoją ocenę zdolności kredytowej

Jeśli planujesz ubiegać się o wiodącą na rynku pożyczkę indywidualną, ważne jest, aby najpierw sprawdzić swoją ocenę kredytową. Kredytodawcy są zobowiązani do oferowania reklamowanych “typowych” tylko dla dwóch trzecich wnioskodawców. Dlatego też, jeśli Twoja ocena kredytowa nie jest w dobrym stanie, możesz zaoferować droższe transakcje niż pożyczka o niskim oprocentowaniu, którą pierwotnie zgłosiłeś.

6. Rozważ kartę kredytową

Zanim ubiegasz się o pożyczkę osobistą, rozważyć inne formy kredytu. Możesz znaleźć kartę kredytową która jest tańsza i karta z 0 procentową ofertą wstępną na zakupy – co pozwoli Ci rozłożyć koszt dużego zainteresowania zakupem. Najdłuższy zysk odsetkowy wynosi obecnie 16 miesięcy. Jeśli jednak nie uważasz, że będziesz w stanie spłacić swój dług w ciągu 0-procentowego okresu oferty, możesz lepiej skorzystać z długoterminową transakcją i niską stopą procentową.

Ogólnie rzecz biorąc, im większa pożyczka tym niższe stopy procentowe. Więc pożyczanie dodatkowych 500 zł pozwoli ci nieco zaoszczędzić w pełnym 60-miesięcznym terminie pożyczki.

piątek, sierpień 25, 2017

Rodzaje kredytów

Kredyt jest umową zawieraną z bankiem na podstawie której przyznawane są klientowi pieniądze, które musi oddać w określonym czasie i wysokości.

Rynek kredytowy w Polsce jest ogromny i oferuje różnego rodzaju kredyty. Ogólnie kredyty można podzielić ze względu na jego przeznaczenie(np. na działalność gospodarczą, mieszkaniowy czy konsumpcyjny). Kredyty można także podzielić z uwagi na czas spłaty wyróżniając kredyty krótkoterminowe(do 1 roku), średnioterminowe(do 5 lat) i długoterminowe(powyżej 5 lat).

Kredyty dzieli się także pod względem zabezpieczenia(na lombardowe i hipoteczne), waluty(w polskich złotych lub w dewizach), przedmiotu kredytowania(na inwestycyjne i obrotowe), metody udzielenia kredytu(na rachunku bieżącym i na rachunku kredytowym), formę kredytowania(na dyskontowe, czyli wekslowe polegające na wykupie weksli przed ich terminem płatności, akceptacyjne, czyli akceptowanie wystawionych na bank weksli trasowanych, czekowe- pokrycie czeków na rachunku wystawcy czeku, lombardowe, hipoteczne- pod zastaw hipoteczny ustanowiony na nieruchomościach oraz inkasujące wierzytelność).

Kredyty dzieli się także ze względu na specjalne warunki kredytowe na kredyty preferencyjne(korzystniejsze warunki na określone cele) i kredyty dewizowe(w dewizach na transakcje w handlu zagranicznym).

Kredyty jeszcze można podzielić ze względu na ogólne cechy na takie kredyty jak bankowe, hipoteczne, inwestycyjne, konsumpcyjne, społeczne, konsumenckie, kredytowe, syndykowane i inne.

Polski system bankowy rozróżnia wiele kredytów ze względu na różne kryteria takie jak przedmiot kredytowania, okres kredytowania, formę kredytu, sposób zabezpieczenia kredytu czy walutę kredytu. Wśród głównych rodzajów kredytów można wyróżnić jeszcze inne podtypy(np. wśród kredytów inwestycyjnych znajdują się kredyty na nabycie maszyn i urządzeń, na zakup lub budowę całych obiektów czy na restrukturyzację( przeznaczone na przebudowę struktury gospodarczej kredytobiorcy w celu odzyskania równowagi finansowej). Z kolei w ramach kredytu w rachunku bieżącym wyróżnia się kredyt otwarty ( in blanco ) i kredyt kasowy ( płatniczy ). Natomiast kredyty w rachunku kredytowym mogą być krótko- lub średnioterminowe i mogą zostać udzielone jako kredyt docelowy, kredyt na pokrycie wymagalnych zobowiązań, kredyt kasowy czy kredyt sezonowy lub linie kredytowe. Kredyt hipoteczny może być kredytem średnio- lub długoterminowym z celem inwestycyjnym. W przypadku kredytów dewizowych, są one udzielane np. w dolarach USA, funtach brytyjskich czy Euro.

Oczywiście nie każdy bank udziela wszystkie rodzaje kredytów. Ponadto można jeszcze wspomnieć o kredycie, który jest przyznawany w ramach konsorcjum bankowego(gdzie środki angażuje wiele banków). Kredyty można jeszcze podzielić z uwagi na przedmiot kredytu na kredyty towarow3 i pieniężne, co jest bardzo ogólnym podziałem. Istnieją jeszcze inne, bardziej szczegółowe podziały które można bardziej uogólnić.

czwartek, czerwiec 29, 2017

Możesz wyjść z długów!

Wyobraź sobie to, siedzisz w ciemnym pokoju. Trzymasz twarz w swoich rękach. Nie możesz uwierzyć, że tak się dzieje. Twój kredyt niszczy twoje życie. Co zamierzasz zrobić? To straszne miejsce. Ale nie koniec świata. Ale musi się rozpocząć działanie. Dam ci kilka porad, jak naprawić wynik kredytowy. Oto jak to działa.

Zaczynamy - napraw swoje finanse!

Zamknij oczy i bądź uczciwy wobec siebie, myśląc o tym, jaka sytuacja lub problem cię tu przybliżył do takiego stanu. To musi być rozwiązane i zakończone już teraz! Spłać pozostały dług. Spłać wszystko za jednym razem, jeśli musisz. Twój kredyt jest możliwy do spłacenie. Możesz przekonać swoich wierzycieli, aby pomogli ci rozliczyć twoje zadłużenia. Wierzyciele mają swoją filozofię. Coś jest lepsze niż nic. Jest to bardzo proste w obsłudze i jest warte zaangażowania. Jeśli twoja dziewczyna lub chłopak wydaje całe twoje pieniądze – skończ z tym! Musisz być brutalnie szczery wobec siebie i to naprawić.

Uzyskaj zabezpieczoną kartę kredytową. Zabezpieczona karta kredytowa jest w zasadzie karta kredytowa gdzie otwierasz rachunek kredytowy z depozytem własnych pieniędzy. Otrzymujesz kartę kredytową z limitem Twojego depozytu. Korzystasz z karty tak, jak wtedy gdy jest to zwykła niezabezpieczona karta kredytowa. Dostaniesz rachunek i płacisz. Ostatecznie możesz włączyć zabezpieczoną kartę kredytową i niezabezpieczoną kartę kredytową. Ale podczas oczekiwania na to, co się stało, jesteś podekscytowany pozytywną historią kredytową. Bądź bardzo wybredny, w odniesieniu do tego, od kogo pobierzesz tę kartę. Są firmy, które dążą do tego, by pomóc ludziom próbującym odbudować ten kredyt. Upewnij się, że wiesz, czego szukać. Czytaj dalej.

Niewielkie kredyty osobiste lub samochodowe.

Kredytodawcy lubią widzieć wiele kredytów w sprawozdaniu kredytowym. Tak - małe osobiste lub samochodowe kredyty to dobre posunięcie. Nie rób tego od razu. Najlepiej czekać, aż zabezpieczona karta kredytowa stanie się niezabezpieczona. To powinno oznaczać, że wystarczająco dużo pozytywnego kredytu zostanie zatwierdzone na niewielką pożyczkę. Trzymaj się małych sum. Chcesz mieć pewność, że możesz sobie pozwolić na płatności by spłacić pożyczkę. Kiedy spłacisz tą - znajdź kolejną.

Złóż wniosek o inną kartę kredytową.

Gdy zabezpieczona karta kredytowa zostanie niezabezpieczona i spłacisz pożyczkę osobistą lub dwie to oferta kart kredytowych powinna ci bardziej zainteresować. Bądź bardzo selektywny w odniesieniu do karty, o którą się ubiegasz. Wybierz tą z najniższym oprocentowaniem i bez miesięcznych lub rocznych opłat, jeśli możesz. Nie potrzebujesz dziesięciu kont kart kredytowych wyświetlanych w raporcie kredytowym. Ogranicz się teraz do dwóch. Trzymaj saldo poniżej 30% limitu karty. Kredytodawcy patrzą na to tak samo jak na Twój kredyt.

Nie bądź głupi! Bądź mądry i zdyscyplinowany. Nie przekraczaj swojego kredytu i nie spóźnij się z płatnością. Odtąd nie chcesz nic negatywnego na swoim raporcie kredytowym. Będziesz lepiej zarządzać swoimi finansami. To tak samo jak cokolwiek innego. Potrzebujesz praktyki i edukacji.

środa, maj 24, 2017

Kredyt gotówkowy jako codzienność i rzeczywistość

W dzisiejszych czasach kredyty gotówkowe to bardzo powszechny temat, można śmiało powiedzieć, że codzienności. Naprawdę sporo ludzi decyduję się na takowe rozwiązanie i to normalne, kuszące są propozycję. Rzecz jasna należy przed podjęciem ruchu pierw zapoznać się z pojęciem pod tytułem kredyt gotówkowy. Krótko mówiąc jest tu umowa pomiędzy tak zwanym kredytobiorcą a wybraną instytucją bankową na określonych warunkach. Można sporo zdziałać, wyjść atrakcyjnie na ofercie, jednak trzeba wyróżniać się szeroką wiedzą. Niby kredyty gotówkowe są znane, jednak gdy przychodzi co do czego, jest się głównym bohaterem może pojawić się sporo znaków zapytania.

Wyróżniamy trzy typy kredytów gotówkowych, mianowicie na dowolny cel, rachunek bieżący oraz kartę kredytową. Można rzec, że każdy klient znajdzie coś dla siebie, istotne jest jednak zapoznanie. Nie można brać pierwszej, lepszej oferty, ponieważ to grozi wielkim ryzykiem. Kiedy jest mowa o pieniądzach najważniejsze jednak bezpieczeństwo, dokładna analiza pojęcia pod tytułem kredyty gotówkowe. Pobieranie informacji nie jest skomplikowane w dobie nowoczesności, tam gdzie Internet jest praktycznie w każdy domu, a więc nic jak tylko poszerzyć swoją wiedzę. Kredyt na dowolny cel, wydaję się, że budzi największe zainteresowanie. Sama nazwa jest ciekawa, oznacza, że nie trzeba się z niczego tłumaczyć, otrzymane środki można wydać na co się tylko podoba. Zakup samochodu, remont, wycieczka dookoła świata czy też poważniejsze okoliczności, kluczowe jest to, że na takową pomoc można liczyć. Rzecz jasna kredytobiorca, bo tak określana jest osoba decydująca się na pożyczkę, musi przedstawić swoja wiarygodność. Jest to tak zwana zdolność kredytowa, sprawdzenie, czy nie ma żadnych długów na koncie, czy kiedykolwiek pobierany był kredyt, jeśli tak to czy bezkolizyjnie. Dla instytucji bankowych są to bardzo ważne informację, w ten sposób buduję się nic innego jak tylko ochronę. Poręczenie osób trzecich jest jak najbardziej uzasadnione, na przykład pracodawcy kredytobiorcy, czy jest stabilny zawodowo, nie sprawia problemów. Wiek, jeśli chodzi o kredyty gotówkowe nie ma właściwie żadnego znaczenia, bo przecież na taki krok mogą zdecydować się także osoby starsze, tak zwani seniorzy. Ci, musza przedstawić swój ostatnim wycinek z emerytury czy tez renty jak też zaświadczenie z ZUS, nic jak tylko po prostu korzystać. Kolejnym, jakże ciekawym rozwiązaniem jest kredyt na rachunek bieżący, czyli określony limit na istniejącym już koncie, wygodny i szybki sposób. Sprawdzenie historii w tym przypadku jest rzecz jasna podstawą. Chodzi tu przede wszystkim o historię konta., czy nie ma zalegających długów. W tym przypadku pieniądze można wypłacać w każdym momencie. Karta kredytowa, tym tematem powinni interesować się tylko ci, którzy są dojrzali w kwestiach finansowych. Utrzymanie karty kredytowej rocznie nie jest obciążające, ale wiadomo, dostęp do środków potrafi być kuszący, zatem warto solidnie przemyśleć owy temat.