Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/users/mseo3/public_html/wielka-kasa.pl/fp-includes/core/core.fpdb.class.php on line 302
Wielka Kasa

piątek, sierpień 5, 2016

Ubezpieczenia kredytów gotówkowych.

Po co w ogóle ubezpieczać kredyty gotówkowe.

Dodatkowe produkty jakie mają dla nas banki kiedy bierzemy kredyty gotówkowe często budzą w nas mieszane uczucia. Nie wiemy po co nam w ogóle taki produkt i rezygnujemy tłumacząc tym, że nie chcemy płacić kilkanaście złotych więcej. Ubezpieczenie może okazać się jednak niezbędne. Funkcjonowanie z kredytem gotówkowym nie jest proste. Zwłaszcza, jeśli nasz kredyt gotówkowy ma trwać przez kilkanaście lat. Niestety nie do przewidzenia jest sytuacja finansowa za kilkanaście lat. W takich momentach szukamy kolejnego kredytu i tak zaczynamy spiralę finansową. Jeśli nie stać nas na utrzymanie jednego kredytu gotówkowego, nawet kolejny kredyt z ubezpieczeniem nie pozwoli nam na normalne funkcjonowanie w świecie finansów. Zobaczmy zatem jak poradzić sobie z ubezpieczeniami kredytów gotówkowych. Być może następnym razem będziemy lepiej doinformowani. To pomoże nam kredytować lepiej, bez stresu.

Codziennie patrzymy na teoretycznie bezpieczne kredyty gotówkowe, ale czy realnie mają coś wspólnego z bezpieczeństwa? Najbardziej popularnym ubezpieczeniem kredytu jest ubezpieczenie od utraty pracy. Takowe ubezpieczenie daje nam do sześciu miesięcy czasu na znalezienie zatrudnienia oraz poradzenie sobie z taką sytuacją. Ubezpieczenie to kosztuje od kilku do kilkunastu złotych miesięcznie. W skali całego kredytu jest to zaledwie tysiąc złotych, a czasami dużo mniej. W przypadku braku ubezpieczenia od utraty nikogo nie będzie obchodzić, że nie było nas stać na kredyt z ubezpieczeniem. Będziemy musieli spłacać mimo braku ubezpieczenia i mimo braku pracy. Właśnie z tego powodu warto jest w ubezpieczenie zainwestować te kilkanaście złotych miesięcznie. Zacznijmy zatem dokładnie czytać wszelkiego rodzaju umowy i zwróćmy szczególną uwagę na ubezpieczenie kredytów. Zapoznajmy się z zasadami ubezpieczenia oraz jego kosztami.

Dzisiaj ubezpieczone kredyty gotówkowe to nie tylko ochrona przed utratą pracy, ale również zwrot kosztów kiedy spłacamy kredyt gotówkowy szybciej. Nie zapominajmy o tym, że do kosztów kredytu mamy doliczone ubezpieczenie. W momencie kiedy spłacamy nasz kredyt szybciej, koszty ubezpieczenia są odliczane. Bank zatem zwraca nam ubezpieczenie w gotówce lub na nasze konto bankowe. Warto zatem nie tylko się ubezpieczać od różnych wypadków, ale również spłacać kredyt wcześniej, jeśli mamy oszczędności lub nas na to zwyczajnie stać. Zobaczmy zatem co możemy dla siebie zrobić, żeby mimo wszystko na swoim kredycie zaoszczędzić. Będziemy mieć wtedy pewność, że zrobiliśmy wszystko by nasze finanse trzymały się dobrze.

środa, maj 11, 2016

Kredyt gotówkowy na święta.

Kredyt gotówkowy na święta to dziś bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli tylko weźmiemy pod uwagę to, że czasem w okresie świątecznym potrafi i może wyskoczyć nam wiele nieprzewidzianych okoliczności, to bardzo szybko możemy dojść do wniosku, że po prostu może nam także zabraknąć pieniędzy. Co ważne, nie jest to nic szczególnego i dziwnego, takie sytuacje zdarzają się bardzo często w Polskich rodzinach, i w rodzinach całego świata, ważne by w takich momentach nie popadać w rozczarowanie ale mieć świadomość tego, że istnieje coś takiego jak kredyt gotówkowy, który jest doskonałym narzędziem ekonomicznym, pomagającym nam w różnego rodzaju sytuacjach życiowych, podobnie w przypadku świąt. To też miejmy tego świadomość, że dzięki pomocy kredytu gotówkowego, a konkretnie dzięki dodatkowym pieniądzom, które zyskamy z tytułu przyznanego kredytu gotówkowego, będziemy mogli zrealizować wszystko to, co sobie zaplanowaliśmy, będziemy mogli dopiąć wszystko na ostatni guzik. Tak byśmy mogli w pełni cieszyć się okresem świątecznym i byśmy mogli spędzić go w przyjemnej rodzinnej atmosferze.

Z pomocy kredytu gotówkowe w okresie świątecznym korzysta bardzo duża liczba Polaków, dzieje się tak, dlatego ponieważ Polskie rodziny wiedzą już, że ten kredyt sprawdza się w realiach życia, jest on pomocny i dzięki niemu można wyjść na przysłowiową prostą. Dlatego, po co się zamartwiać i popadać w czarne myśli, lepiej od razu działać i znaleźć pozytywne rozwiązanie. Owym pozytywnym rozwiązaniem jest sięgnięcie po kredyt gotówkowy. To też odwiedźmy najbliższą placówkę bankową, zapytajmy o ofertę kredytów gotówkowych i cieszmy się z otrzymanych pieniędzy. Dzięki nim nasze święta będą naprawdę udane, a my będziemy mogli cieszyć się, że wszystko przebiega po naszej myśli i zgodnie z naszymi zamiarami i wcześniej ustalonymi planami. To normalne, że w momentach wyjątkowych chcemy mieć wszystko pod ręką, chcemy trzymać rękę na przysłowiowym pulsie. To też decydujmy się na kredyt gotówkowy z nim jest po prostu łatwiej.

Kredyty te to coś, co pomaga to coś, co jest pozytywnym elementem naszego życia. To też nie pozbawiajmy się tej okazji i sięgajmy po kredyty, kiedy tylko zaistnieje ku temu potrzeba.

czwartek, marzec 31, 2016

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy na atrakcyjnych warunkach?

Kredyt gotówkowy zdobywa bardzo dużą popularność wśród społeczeństwa. Dlaczego? Ze względu na prostotę formalności niezbędnych do zaciągnięcia tego typu zobowiązania. Oczywiście nie należy nastawiać się na to, że wybór kredytu gotówkowego jest, aż tak bardzo prosty. Niestety współpraca z wieloma pożyczkodawcami bywa dla początkującego, a często nawet zaawansowanego kredytobiorcy problematyczna. W artykule poznasz kilka najważniejszych wskazówek pozwalających profesjonalnie zoptymalizować podpisanie umowy kredytowej, a na tej stronie znajdziesz bardzo dobry ranking ofert: https://www.ulicafinansowa.pl.

Co musisz wiedzieć, aby nie stracić na podpisaniu umowy o kredyt gotówkowy?

Kredyty gotówkowe pozyskuje się w różnorodnych celach. Najczęściej na wakacje, na udoskonalenie wizyty u prywatnego lekarza, na produkty typowo konsumpcyjne, komputery, telewizory lub na standardowe wydatki w sklepach spożywczych. Najlepiej od razu odpowiedzieć sobie na pytanie, jaką faktycznie kwotę kredytu potrzebujesz, aby spełnić swoje potrzeby. Nie przesadzaj z kwotami i rozkładaniem ich na wiele lat spłat, ponieważ to mocno podniesie koszty długoterminowe, a często gospodarstwa domowe po prostu nie wytrzymują tak drastycznych obciążeń ekonomicznych. Druga sprawa to akceptacja wysokości miesięcznych rat. Tutaj trzeba się mocno zastanowić. Najczęściej znacznie lepiej spłacić kredyt gotówkowy stosunkowo szybko, aby uniknąć wyższego poziomu oprocentowania, ubezpieczeń i innych kosztów. Często też kredyt gotówkowy możesz zamienić na inny typ zobowiązania. Wystarczy, np. skorzystać z modułu pożyczek społecznościowych. To jednak rozwiązanie dla osób naprawdę zaawansowanych w tematyce pozyskiwania zadłużenia.

A może skorzystasz z alternatywnych źródeł finansowania potrzeb budżetu domowego?

Rozsądnie podchodź do analizy kredytów gotówkowych. Nie sprawdzaj tylko ich względem pozyskiwania zobowiązania, ale monitoruj oprocentowanie na karcie kredytowej, zobacz usługi parabanków i przejrzyj popularne chwilówki. Wiele banków detalicznych pozwala zadłużyć się bezpośrednio na rachunku osobistym do konkretnych limitów. Takie możliwości warto wykorzystywać. Większość banków daje nawet okres przejściowy bez liczenia dodatkowego oprocentowania, jeżeli spłacisz zobowiązanie w przyśpieszonym terminie. Takie kredyty na rachunkach bieżących ratują budżety gospodarstw domowych. W każdym razie kredyt gotówkowy to jedno z najszybszych narzędzi zadłużeniowych. Jeżeli skompletujesz właściwie dokumentację i dopełnisz formalności twój wniosek kredytowy może zostać rozpatrzony w kilkanaście minut. Większość banków chwali się tutaj piętnastominutowym czasem oczekiwania.

Lojalność bardzo często się opłaca na rynku kredytowym

Dobrze też zostać lojalnym klientem określonego pożyczkodawcy. Jeżeli masz w danym banku detalicznym otwarte rachunki osobiste, korzystasz z kart kredytowych od czasu do czasu i je spłacasz, a do tego masz drobne oszczędności na lokatach otrzymujesz znacznie większe szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku. Bank detaliczny ma bowiem obraz twoich wydatków i wpływów, co umożliwia błyskawiczną analizę możliwości zadłużeniowych. W przypadku pozyskiwania szybkich kredytów gotówkowych to jednak bezcenna wartość.

Podsumowanie

Artykuł poruszył podstawowe kwestie związane z posykiwaniem kredytów gotówkowych lub innych zobowiązań w rozsądnej dla kredytobiorcy formie. Wykorzystaj wskazówki, a na pewno znacznie lepiej zoptymalizujesz budżet gospodarstwa domowego i nie stracisz na umowie. Co myślisz o współczesnych kredytach gotówkowych i czy z nich regularnie korzystasz?

piątek, luty 5, 2016

Kredyty i zasady ich przyznawania

Jeżeli ktoś chce starać się kredyt powinien na pewno dowiedzieć się, jak banki je przyznają.

Obecnie uzyskanie kredytu na pewno jest o wiele łatwiejsze niż kilka lat temu. Jednakże i tak nie możemy liczyć na to, że bank nam przyzna kredyt bez jakichkolwiek formalności czy sprawdzania jakichkolwiek informacji na nasz temat. Wprawdzie ilość niezbędnych dokumentów jest znacznie niższa, jednak wciąż musimy się liczyć z tym, że będą one niezbędne. Jednak dzisiaj bardzo wiele banków wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoim klientów i znacznie zmniejsza swoje wymagania odnośnie dokumentacji. W najlepszej sytuacji są ci klienci którzy decydują się skorzystać z oferty własnego banku w którym mają konto i na nie wpływają regularnie pobory. Wtedy bowiem mogą liczyć nie tylko na znacznie mniejszą ilość dokumentów, jakie będą potrzebne, ale także na to, że bank dla nich przygotuje ofertę indywidualną, zarówno jak chodzi o kwotę kredytu jak też o wysokość oprocentowania czy innych opłat związanych z jego udzieleniem. Dlatego też bardzo wiele osób poszukiwanie idealnego dla siebie kredytu zaczyna właśnie od oferty swojego banku.

Poza tym gdy występujemy o przyznanie kredytu nie możemy zapominać o tym, że bank z pewnością sprawdzi nas jako klienta. Banki najczęściej weryfikują klientów w dwóch bazach. Pierwsza z nich to BIK czyli Biuro Informacji Kredytowej. Kolejna jest tak zwana baza niesolidnych klientów, do której mają dostęp jedynie banki. Obecnie jednak wiele banków zanim przyzna kredyty sprawdza jeszcze BIG czyli Biuro Informacji Gospodarczej. Dlatego też jeżeli nasza historia w tych bazach nie jest zbyt dobra musimy się liczyć z tym, ze dostaniemy odmowę. Jednak większość osób, gdy udaje się do banku po kredyt, zna swoją historię w tych bazach. Obecnie bowiem bez problemu można to sprawdzić, nawet przy pomocy Internetu.

Ponadto bez trudu można sprawdzić, czego bank będzie od klienta wymagał w momencie, gdy ten zgłosi się po kredyt. Wystarczy wejść na strony w Internecie, gdzie nie tylko można znaleźć informacje dotyczące niemalże wszystkich dostępnych ofert, ale także bez trudu można je ze sobą porównać pod wieloma względami. Odnośnie wybranej oferty możemy znaleźć wszystkie dane, takie jak wysokość oprocentowania, prowizji czy wiele innych. Poza tym można sprawdzić, czy bank w przypadku konkretnej oferty nie ma preferencyjnej oferty dla swoich klientów. Bardzo często obecnie są one tak konstruowane, aby klienci zyskali znacznie więcej. Poza tym często także bez większych problemów można skorzystać z tak zwanego kalkulatora kredytów, który pozwala sprawdzić, ile będzie wynosiła wysokość miesięcznej raty w zależności od wybranej oferty kredytu i jej warunków.