czwartek, czerwiec 29, 2017

Możesz wyjść z długów!

Wyobraź sobie to, siedzisz w ciemnym pokoju. Trzymasz twarz w swoich rękach. Nie możesz uwierzyć, że tak się dzieje. Twój kredyt niszczy twoje życie. Co zamierzasz zrobić? To straszne miejsce. Ale nie koniec świata. Ale musi się rozpocząć działanie. Dam ci kilka porad, jak naprawić wynik kredytowy. Oto jak to działa.

Zaczynamy - napraw swoje finanse!

Zamknij oczy i bądź uczciwy wobec siebie, myśląc o tym, jaka sytuacja lub problem cię tu przybliżył do takiego stanu. To musi być rozwiązane i zakończone już teraz! Spłać pozostały dług. Spłać wszystko za jednym razem, jeśli musisz. Twój kredyt jest możliwy do spłacenie. Możesz przekonać swoich wierzycieli, aby pomogli ci rozliczyć twoje zadłużenia. Wierzyciele mają swoją filozofię. Coś jest lepsze niż nic. Jest to bardzo proste w obsłudze i jest warte zaangażowania. Jeśli twoja dziewczyna lub chłopak wydaje całe twoje pieniądze – skończ z tym! Musisz być brutalnie szczery wobec siebie i to naprawić.

Uzyskaj zabezpieczoną kartę kredytową. Zabezpieczona karta kredytowa jest w zasadzie karta kredytowa gdzie otwierasz rachunek kredytowy z depozytem własnych pieniędzy. Otrzymujesz kartę kredytową z limitem Twojego depozytu. Korzystasz z karty tak, jak wtedy gdy jest to zwykła niezabezpieczona karta kredytowa. Dostaniesz rachunek i płacisz. Ostatecznie możesz włączyć zabezpieczoną kartę kredytową i niezabezpieczoną kartę kredytową. Ale podczas oczekiwania na to, co się stało, jesteś podekscytowany pozytywną historią kredytową. Bądź bardzo wybredny, w odniesieniu do tego, od kogo pobierzesz tę kartę. Są firmy, które dążą do tego, by pomóc ludziom próbującym odbudować ten kredyt. Upewnij się, że wiesz, czego szukać. Czytaj dalej.

Niewielkie kredyty osobiste lub samochodowe.

Kredytodawcy lubią widzieć wiele kredytów w sprawozdaniu kredytowym. Tak - małe osobiste lub samochodowe kredyty to dobre posunięcie. Nie rób tego od razu. Najlepiej czekać, aż zabezpieczona karta kredytowa stanie się niezabezpieczona. To powinno oznaczać, że wystarczająco dużo pozytywnego kredytu zostanie zatwierdzone na niewielką pożyczkę. Trzymaj się małych sum. Chcesz mieć pewność, że możesz sobie pozwolić na płatności by spłacić pożyczkę. Kiedy spłacisz tą - znajdź kolejną.

Złóż wniosek o inną kartę kredytową.

Gdy zabezpieczona karta kredytowa zostanie niezabezpieczona i spłacisz pożyczkę osobistą lub dwie to oferta kart kredytowych powinna ci bardziej zainteresować. Bądź bardzo selektywny w odniesieniu do karty, o którą się ubiegasz. Wybierz tą z najniższym oprocentowaniem i bez miesięcznych lub rocznych opłat, jeśli możesz. Nie potrzebujesz dziesięciu kont kart kredytowych wyświetlanych w raporcie kredytowym. Ogranicz się teraz do dwóch. Trzymaj saldo poniżej 30% limitu karty. Kredytodawcy patrzą na to tak samo jak na Twój kredyt.

Nie bądź głupi! Bądź mądry i zdyscyplinowany. Nie przekraczaj swojego kredytu i nie spóźnij się z płatnością. Odtąd nie chcesz nic negatywnego na swoim raporcie kredytowym. Będziesz lepiej zarządzać swoimi finansami. To tak samo jak cokolwiek innego. Potrzebujesz praktyki i edukacji.